top of page
Zespół Extazy

Zespół EXTAZY powstał w 2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji STARS, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją STARS rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą MATRIX. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. "Tak jak pierwszy raz", która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. MATRIX z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chudziński stworzył nowy zespół o nazwie EXTAZY. Rok 2010 był okresem przełomowym dla zespołu. Formacja pracowała nad swoją debiutancką płytą. W tym czasie związała się z Wydawnictwem Muzycznym Poparazii.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. "Powiedz powiedz, co cię kręci". Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Mega produkcją okazała się piosenka pt. "Smakować będę cię", która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy wzrasta.

 

Wakacje 2012 były obfite w nowości. Na światło dzienne ukazał się kontrowersyjny singiel pt. "kakao", który nie dość, że podbił klubowe parkiety w Polsce, to również ukazał się w Korei Pd. nakładem wydawnictwa ZsounZ records - http://blog.naver.com/zsounz

 

Jednak złotym strzałem stał się utwór „Buzi to za Mało”. Wprowadził zespół na salony, a sam utwór okazał się mega hitem znanym na cały kraj. W roku 2013 powstał drugi krążek zespołu pt. "Z tą jedyną" na bazie którego powstały, oprócz "Kakao" i "Buzi to za Malo", takie przeboje jak "Możesz płakać" czy kontrowersyjne "Jedziesz".

 

Ostatni singiel, który wyszedł nakładem Wydawnictwa Muzycznego Poparazzi była piosenka pt. "Dziewczyno Idealna". Ona również podbiła serca słuchaczów stając się hitem i osiągając kilka milionów wyświetleń na popularnym kanale internetowym YouTube.

 

Rok 2014/15 to okres ogromnych zmian dla formacji i samego lidera. Związał się z potentatem muzyki Disco – Dance, czyli mowa o Wydawnictwie Muzycznym Green Star dzięki czemu formacja Extazy rozwinąła skrzydła. Powstały takie hity jak "Kocham twoje oczy" oraz "Tylko moja dziewczyna" - singiel z tymi utworami rozszedł się jak świeże bułeczki, a piosenki zaprezentowane na największym festiwalu sylwestrowym telewizji Polo TV sprawiły iż grupa stała się czołowym zespołem w branży muzycznej owego gatunku.

 

W maju 2015 ukazał się kolejny singiel pt. "Nektar z banana" na którym oprócz tytułowej piosenki, znalazł się duet Kamila z Marcinem Millerem - liderem grupy Boys - pt. "W oczach niebo".

 

W roku 2016 wyszedł 3 krążek w karierze formacji Extazy pt. "Wyśniona". Płyta zawiera takie hity jak: "Jesteś moja wyśnioną", "Balujemy dziś w domu", "Po uszy zakochany", "W oczach niebo" oraz "Tylko moja dziewczyna". Zespół dostał wiele nagród za swoją dotychczasową twórczość. Największym jednak sukcesem była statuetka GRAND PRIX XX Festiwalu W Ostródzie.

 

Rok 2017 również opiewa w osiągnięcia zespołu. Kolejne hity takie jak "Chciałem być", "Mówiłaś kocham", "Master" oraz "Tylko ona i ja" robią ogromne zamieszanie na rynku Disco Polo Dance.

 

Warto dodać, że skład zespołu przechodził kilka razy metamorfozę. Jednak od kilku lat - obok lidera grupy - występują piękne tancerki. Swoim urokiem i wdziękiem powodują iż męskie grono fanów szaleje na ich punkcie. Świetnie tańczące dziewczyny w okrojonych strojach nadają smaku zespołowi, a występujące na scenie trio świetnie sie ze sobą komponuje co sprawia, że z miesiąca na miesiąc grupa co raz więcej koncertuje nie tylko w ojczystym kraju, ale również dla polonii w Norwegii, Irlandii, Holandii, Niemieczech czy USA. Tym czym można uznać za pewnik jest to, że Extazy na pewno dostarczy fanom jeszcze masy wrażeń, zatem...

 

Do zobaczenie na koncertach :)

 

278331064_366233235520946_6402839642404364663_n.jpeg
bottom of page